Závody v Českých Budějovicích + nádherné fotky

7.3 – Dvojzkoušky Masečín – Irenka splnila 1.postupovou zkoušku do LA3, Una 11.měsíc v první sezoně LA3.

15.3 – tréninkový závod Řitka. Una, Ira, Konny mi dělaly jen radost!

28.-29.3.- závody Horšovský Týn aneb ne vždy se daří J

Duben:

4.4 Una druhým rokem v elitní kategorii LA3!

11.-12.4.Chvalnovská Pohodička, kde jsme strávili super závody.

16.4 – Nový člen smečky – hnědá kulička z Irska – Fort Victory Daighti Gee „Gino“

18.-19.4.- Zonovkář, Ostrava – Irenka a Uninka zářily a běhaly, jak nejlépe mohly J

25.-26.4.2009 - Kvalifikace na MEJ Herlotice – Una a Ira se nominovaly na Mistroství Evropy Juniorů do Maďarska!

Květen:

1.5. – Závody TOP CUP – Una se stala vítězkou TOP CUP outdoor 2009.

MR 4 plemen + MVP Praha – Una vyhrála oba součty. Ira 5 x DISk z pěti běhů J. Konnynka měla závodní premiéru a zůčastnila se JH s Veronikou Vašendovou.

8.5. Kennel Cup – naše chovatelská stanice vyhrála běh Chovatelských stanic s velkou zásluhou mých dvou sluníček- Uny a Iry. ;)

16.-17.5. – Závody Mariánské Lázně – aneb dovolená pro psíky u krásného rybníku, kde na ně skoro všude číhal fotograf. Konnynka běhala v „A0“ a Una s Irenkou vyhrály každá nějaký ten běh.

23.-24.5. Czech Open – Plzenské závody byly moc fajn. Uninka zvítězila ve družstvech a byla 4. ve finále Openu. Ira vyhrála jumping s postupovou 5,6 m/s a získala 3. místo ve finále jumping ;)

30.-31.5 Kvalifikace na MS, IMCA a EO 2009 – poprvé jsme si to s holkama zkusily a s Uninkou rovnou na EO úspěšně J

Červen:

6.-7.6 Junior Open Závod, který se velice vydařil jak atmosférou, zázemím, počasím, lidma a vůbec vším! Konnynka vyhrála součet SA1, Ira LA2 a Una LA3 + součet Jumpingu a Openu dvěma čístými běhy J Konny se mnou obsadila 4. příčku v JH.

IABC Poland – Česká výprava se zde neztratila. Ira se stala druhá a třetí ve zkouškách, tímž měla splněné 3 do LA3. Una běhala velice hezky. Holky se společně s manželi Pacákovými vyhráli jumping družstev, byly čtvrté v agility a společně získaly třetím místě =)

Červenec:

Prázdniny plné táborů. 27.7. Koninka slaví 2. narozeniny.

Una a Ira se zúčastnily MEJ v Maďarsku a to velice úspěšně J Una měla nejrychlejší čas v jumpingu a zaběhla čistě běh pro české družstvo. Iruška se stala Mistrní Evropy Internacionál, měla třetí nejlepší čas v jumpingu a VYHRÁLA agility open! Škoda té chybky z prvního kola, ale o tom to je… MEJ bylo pro mě nezapomenutelným zážitkem a již se těším na letošní ročník, které se bude konat v Německu.

V polovině S Unou jsme se zúčastnily EO v Holandsku.

Hned po EO jsem odlítla do Anglie, kde jsem prožila nádherné tři týdny mezi fajn lidma J Jsem za to ráda, pozanala jsem mnohonohých věcí a moc si to užila.

Srpen:

Anglie: první týden jsem byla ještě v Anglii. Tentokrát na anglickém festivalu s kamarádkou Magdou Ziolkowskou =)

Tábor Hamrníky (Mariánské Lázně) – super dovolená pro Spota, Konny, Unu a Iru. Pro holky to byl trénink po měsíci, takže se nemohly dočkat. Spot, Gino  a Konny trávily dny plaváním, což jim neskutečně vyhovovalo!

28.-30.8. Noční Hrátky –nemusím tu psát, jak tenhle závod všichni milujem, to o nás všichni ví J Prostě závody se skvělou atmosférou, užasnýma lidma a prima akcemi!

Září:

1.9 – a je to tu – NOVÁ škola :D Takže teď už  (pylně ?) školující středoškolačka =)

12.-13.9.- Klubová výstava teriérů, Mladá Boleslav – Konnynka V1 CAC, CC. Úspěná výstava pro všechny naše psíky. Uninka jela s náma a dávala na všechny pozor. Navíc díky mé kamarádce Viki Šmrhové máme i super fotky z tohoto víkendu =).

19.-20.9 Speciální a Klubová  výstava Mladá Boleslav

26.-27.9- MRM 2009 – Uninka vyhrála hru, Ira byla druhá. Ve družstvech se námmoc nedařilo, ale nevadí, příště. Una skončila druhá v jumpingu jednotlivců, finále se nám ale bohužel nepovedlo :o(. Jinak to byly ale hezké závody!

Říjen:

3.-4.10.Opsion 006 – Uninka neskutečně zářila. Z šesti běhů zaběhla pět čistě. Vyhrála dumping, zkoušku LA3 a agility. Ve druhé zkoušce byla 2. a ještě obsadila 3. místo v sobotním jumpingu. Hlavní ale je, že v necelých čtyřech letech splnila podmínky pro UDĚLENÍ A3 CHAMPIONA! Irenka vyhrála agility. Měla několik nejrychlejších běhů, ale vždy nějaká chybka :o(. Každopádně běhalo jim to krásně!

10.-11.10-GrAnt Prix Bohemia Alké – Ira splnila další zkoušku pro přestup LA3. Celkově byla 2. v součtu GrAnt Prix Bohemia Alké.

V říjnu  naše štěně Ginko začal trénovat agility.

Listopad:

Měsíc tréninků a školy.

Zazávodily jsme si jen jednou a to s Irou v Horšovském Týně. Běhalo jí to docela pěkne – byla druhá a třětí v jumpingu a splnila PŘESTUP DO KATEGORIE LA3 ;)

Prosinec:

6.12. – o rok starší ;)

8.12.- Narodila se nám štěnátka borderek, již vrh G.

Vánoční vešlap – super akce za mrazivého počasí s našimi čtyřnohými kamarády.

Nakonec nějaká ta statistika ohledně našich běhů :)

Una: druhý rok v LA3. Získání podmínek pro doživotní titul A3 Champion. Vyhrála několik otevřených běhů a troje součty. Stala se druhým nejlepším Zonovkářem a nominovala se na dva mezinárodní závody - MEJ a EO.

Ira: úspěšně rozjela svou agility sezonu:). Celý rok běhala v kategorii LA2, kde dokonce splnila podmínky pro LA3. Několikrát měla postupovku přes 5,4 a jednou dokonce 5,8. Na závodech má velice dobré časy a neustále se zlepšuje.Vyhrála několik otevřených běhů a stejně jako Una se nominovala na MEJ kde zářila a skončila 4. s nejlepším časem o necelých 5 sekund.