Články z akcí

MČRM 26.-27.9. 2009

Letošní MČRM bylo opravdu skvělé! V sobotu se nejprve běhalo agility jednotlivců. Z našeho družstva "Zetor a spol."(Míša Motyčková Ejmi, Markétka Jahodová & Lu, Lukáš Ilkanič & , no a já s Daffem) nejdřívě běžela Míša bohužel

Europan Open 25.-26.7. 2009

Do Holandska jsem se vydala opět z Prahy jelikož jsem jela s Renatou Mandovou.Odjížděli jsme kolem 3 hodiny ráno.Do Papendalu jsme přijeli kolem půl 10 dopoledne.V klidu jsme postavili stany vyvenčili pejsky okoukli terén a šli pomalu na trénink.Byly k dispozici elektronické zóny,ale škoda že jsme je neměli při závodech.

V sobotu se začalo běhat od 8hodin.Každá kategorie měla svůj kruh s parkurem teda až na kategorii large ta měla kruhy 2.Začali jsme openem(agility) kde mi Daffíček odskočil zónu,ale i tak se mi ten parkur moc nepovedl.Pak se běžel jumping který jsme dali čistě.Běh se mi moc líbil a skončili sme v něm 42. ze 178.

V neděli se běhala už jen družstva.Jako první se běžel jumping který jsme taky dali čistě s časem 28,45 pak už doběhla jen Verča Hrušková s Harykem a s jednou chybou.Jana Frydrychová s Kirké a Monika Fantová s Orni se diskli.V tomhle běhu jsme skočili 60. z 87 družstev a počítali se SA+MA.No a nakonec bylo agility tady nám bohužel spadla laťka, ale naše celé družstvo doběhlo a skoničli jsme 23.Celkově sme se umístili na 42.místě.

Začali jsme pomalu balit a chystali se k odjezdu.Ještě musím poděkovat "kameramanům" kterým jsem vždy před během vrazila kameru do ruky:D.A určitě Renatě za odvoz.

MEJ 16.-20.7. 2009

Všechno začalo už v úterý 14.7. kdy jsem spěchala na autobus do Prahy (abych zasedla a pohlídala ty nejlepší místa:D) no bohužel se mi ty uplně zadní místa chytnout nepodařilo(že Honzí:D).Pak sme jeli ještě do Brna kde nastupovala většina lidí a pak rovnou do Gyuly.

Přijeli jsme ve středu kolem 8 ráno, ale v penzionu ve kterém sme měli být ubytovaní nás pouštěli až v 11 dopoledne.Tak jsme vzali pejsky a šli se podívat po městě,vyměnit peníze a kouknout do haly.Bylo strašné horko takže to nic moc příjemného nebylo.Před penzion sme došli asi v půl 11 takže sme se ještě najedli pobalily věci a šli se ubytovat.Odpoledne se mohlo jít na koupaliště nebo zůstat tam (já jsem zůstala tam protože bych asi v té vodě usla:D).

Ve čtvrtek jsme se hezky prospali nasnídali a v poledne se šlo na trénink.V hale byla umělá tráva takže se běhalo moc hezky, ale pejskům to trošku podkluzovalo jistě méně než na koberci.Mohli jsme okouknout jak kdo běhá a na koho už se těšíme na závody.Měli jsme dost podobné překážky jako byly na MS ve Finsku třeba takové skočky jen tak shodit nešli protože laťka byla umístěna v takovém korýtku:D ze kterého to jen tak nevypadlo.Ještě jsme potrénovali zónečky a šli jsme dát pejsky zpátky do klidu.Odpoledne se konala demonstration(nikdo jsme nevědděli co si pod tím máme představit,ale došli jsme a pochopili) ještě před tím jsme se vyfotili u nějakého hradu a pak byla ta demnostratinon což byl pochod městem až k hale.Kde jsme se všichni domluvili co a jak a odcházeli jsme zpátky do penzionu.

V pátek se běhal jen jeden běh a to byl jumping jednotlivců začínalo se kategorií LA kde to dopadlo takhle:Verča Vargová a Texi 1.místo, Aneta Grygarová a Ira 19.místo, Hanka Šedivá a Ejmy 46.místo, Ljuba Řezníčková a Maya 20.místo, Aneta Grygarová a Una 37.místo, Lucka Konečná a Izy 44.místo. Kategorie MA: Markétka Jahodová a Lu 1.místo, já s Daffem 2.místo, Míša Motyčková a Ejmi 18.místo, Slávka Podmolová a Suki 21.místo, Romča Ptáčková a Ricky 20.místo, Krista Půdová a Carmen 6.místo. Kategorie SA: Lucka Cígerová a Teddy 10.místo, Alena Vocelková a Aida 11.místo, Slávka Podmolová a Adélka DIS,Domča Strnad a Aninka 14.místo.

V sobotu se běhali oba běhy do družstev.V kategorii LA: skončilo na celkovém 4.místě družstvo Czech Republic ve složení - Lucka Konečná a Izy,Ljuba Řezníčková a Maya,Aneta Grygarová a Una,Hanka Šedivá a Ejmy.V mezinárodním družstvu byla Aneta Grygarová s Irou a skončili na 9.místě. MA: družstvo Czech Republic I. ve složení - Míša Motyčková a Ejmi,Markétka Jahodová a Lu,já s Daffem a Lucka Urbanová s Rickie celkově skončilo na 2.místě. Czech Republic II. ve složení - Romča Ptáčková a Rickie,Slávka Podmolová a Suki,Vojtěch Trkal a Bóbik,Barbara Šustková a Brent skončilo celkově na 4.místě. SA: družstvo Czech Republic I. ve složení - Lucka Cígerová a Teddy,Domča Strnad a Aninka,Slávka Podmolová a Adélka,Alena Vocelková a Aida skončilo celkově na 2.místě.Czech Republic II. ve složení - Filip Ilkanič a Eda,Kateřina Novotná a Florén,Jana Liberová a Hasi,Karolina Šonská a Mini skončilo celkově na 7.místě.

V Neděli se už jen běhalo agility jednotlivců.Už od rána jsem byla trošku nervózní jelikož jsem šla z druhého místa.Když jsem viděla postavený parkur tak jsem z něj měla docela dobrý pocit protože se mi nezdál nějak moc těžký.Než jsem přišla na řadu tak předemnou bežela Krista Půdová která šla ze 6.místa, ale bohužel se diskla asi 3 překážky před cílem.Míša Motyčková které Ejminka minula kladinu.Romča Ptáčková a Slávka Podmolová měli chybu, ale už si nepamatuji jakou.No a pak jsem přišla na řadu já...věděla jsem že celý parkur musím jít naplno aby to vůbec za něco stálo.Ale asi u překážky číslo 14 jsem Daffíčka tak moc stahovala až jsem si nevšimla kde stojím a zastínila jsem mu houpačku takže z toho bylo odmítnutí :( a celkové 6.místo.Hned za mnou běžela Mrkétka s Lu a ta se bohužel diskla po 4.překážce kdy ji Lurdeska vlítla na Áčko.Jinak musím mooc poděkovat Sandě Lefnerové která se mě snažila rozesmát po tomhle běhu což se ji opravdu povedlo:D.Ale jsem ráda že se Verče Vargové podařilo obhájit její první místo z jumpingu.

No co k tomu dodat prostě tohle MEJ bylo super akorát škoda, že si ho v téhle sestavě jako letos nemůžeme zopakovat příští rok.