Zimní příprava 2009

DOROSTENCI BULDOKŮ OPĚT NAD SÍLY KYSELKY!!!

SK Buldoci Karlovy Vary (dorost) - FC Kyselka 5:0

Ani ve druhém vzájemném měření sil nestačili fotbalisté Kyselky na dorostence Buldoků. Od začátku klání přehrávali Buldoci náš tým. Kyselka se spoléhala především na brejky. Skórovat mohl Kliment, ale jehu střelu brankář domácích vytěsnil jako poté chytil sólo Bláhy. Buldoci přehrávali Kyselku a vstřelili 5 branek. Pro Kyselku to nyní byla generálka na první jarní kolo, kde se představí ve Valči s Chyší.

Sestava:

1.Poločas: Jaroš - Rinko, Hlaváč, Untermüller, Zich - Seifert, Svatoš, Čada, Kliment - Blahník, Bláha

2.Poločas: Jaroš - Zich, Svatoš, Rinko, Kliment - Seifert, Čada, Untermüller, Hlaváč - Blahník, Bláha

KYSELKA NESTAČILA NA PERNINK!!!

FC Kyselka - TJ Pernink 5:6

V sobotu ráno si dali dostaveníčko týmy Kyselky a Perninku na umělé trávě v Drahovicích. Utkání začalo ve velkém tempu. Hned v úvodních minutách se dostali horalé z Perniku do vedení po chybě kyselské obrany. Kyselka však odpověděla stejnou kartou a zásluhou Seiferta vyrovnala. Hra poté ze strany Kyselky upadala a branky Perninku se množily. Do šaten se šlo za stavu 4:1. Do druhého dějství však vlétly kyselští jako vyměnění. Hlaváč i Čada však své šance neproměnily. Poté Kliment nahrál na hranici vápna Hlaváčovi, který střelou z otočky snížil. O pár minutek déle opět Kliment předložil míč před prázdnou branku Hlaváčovi a bylo to o gól. Pernink však záhy své vedení opět pojistil a přidal pátý gól. To však Kyselku nesložilo. Kliment vybídl k úniku Hlaváče, který skompletoval hattrick. Hra se postupně opět vyrovnávala.  Pernink opět odskočil Kyselce na rozdíl dvou branek, ale pár vteřin po rozehrávce připravil Čada míč pro Hlaváče, který počtvrté dopravil míč do sítě. Kyselští už se však vyrovnání nedočkali.

Sestava: Beránek - Bláha, Doležal, Beneš, Zahálka(c)  - Seifert, Svatoš, Čada, Kliment - Hlaváč

Branky: Hlaváč 4, Seifert

S KARLOVARSKÝM DOROSTEM PROHRA!!!

SK Buldoci Karlovy Vary (dorost) - FC Kyselka 4:2

V oboustranně vyrovnaném utkání poslal Kyselku do vedení po přihrávce Blahníka Čada. Hra se přelévala od branky k brance, hrál se svižný fotbal. Domácí poté vyrovnali z dorážky a o pár okamžiků později vedli, když se trefili ze značky pokutového kopu. Do poločasu však Kyselka vyrovnala zásluhou Čady. Ve druhém poločase nejdřív mohl poslat náš tým do vedení Hlaváč, ale hlavou trefil jen břevno. V závěrečné desetiminutovce však varští dorostenci doslova "přišpendlili" Kyselku na své polovině a dvakrát se ještě gólově prosadili.

Sestava: Beránek - Zich,Beneš, Hlaváč, Jaroš - Bláha, Čada, Vandák, Kliment - Cupal, R.Kába (stř. Blahník, Untermüller)

Branky: Čada 2