Drobečková navigace

Úvod > Podívej se, co děláme 2009/2010 > Markrabka

Markrabka 23.-25. 10. 2009


Konečně je tu naše oblíbené místo, kde i máme tábor, Markrabka. V pátek v 16:00 hod byl před klubovnou sraz. Kelišky mamka byla hodná a naše batohy nám odvezla autem do Mar. Údolí odkud jel náš vlak.
My jsme se vydali pěšky a na Kovákově se přidala Barča a Denda.  V Olomouci nás pak čekala Kája a Peťka ve vlaku, který jel do Moravičan… v Července přisedla Jožina, kterou jsme všichni viděli naposledy na táboře. Po náročném příjezdu nás čekala výborná večeře od naši kuchtičky Leničky, byl výborný teplý čaj a chlebík. Po vybalení věcí byla hra Ryskuj a oslava Lvíčkových 11 narozenin, kde se i rozsvítily svíčky na ovocném dortu.
V soboru ráno byli společenské hry a pak se šlo procházkou do Loštic na oplatek a limonádu. Cestou se hrály tipovací hry. Po obědě každý oddíl musel udělat nějaký obrázek z listí. Oddíly si vybraly želvu a sluníčko. Dále pak bylo asi dalších 5 her. Večer byla hra Ryskuj a pak Aktivity.
V neděli ráno všichni spali o hodinu déle… Kolem oběda nám jel autobus do Loštic a pak Moravičan, vlak do Olomouce a do Mar. Údolí, kde čekala paní Mikulášková a pan Urbášek.Všichni jeli autem na Kovákov a do Mrsklesy.
Až na cestovní ,,poruchy´´ se víkend VYDAŘIL


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotky na rajce.net

Konečně máme své album všem přístupné :)

http://tom-mrsklesy.rajce.idnes.cz

Oddíl je i na Facebooku

Zde si můžete prohlédnou více fotografií,
které jsme během nějaké akce nafotili..

http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=
155130067840322